ניקיון משרדים

זה גולדסרוויס

חברת ניקיון משרדים הכי טובה בארץ !

מחפשים שירותי ניקיון למשרד עם עובדים איכותיים?

רוצים עובדי ניקיון למשרד אמינים ומקצועיים?

מעוניינים בעובדי ניקיון קבועים ולא מתחלפים?

רוצים שירות VIP?

ברוכים הבאים לגולדסרוויס -חברת ניקיון משרדים שפשוט לא ידעתם שהיא קיימת

חדש! שירותי ניקיון למשרדים לפי כמות הביקורים

עובדים ישראליים ואסתטיים כחול לבן 

חומרי ניקיון מהמובילים בשוק בעלי תו-תקן

שירות מכל הלב עם אנרגיות חיוביות 🙂

עובדים אמינים שניתן לסמוך עליהם

אם אין לכם גולד -אין לכם סרוויס !

ניקיון משרדים

ביצוע של ניקיון משרדים

ניקיון משרדים צריך, אם כן, להתבצע באופן מוקפד ויסודי, באופן קבוע. ניקיון למשרדים ניתן לבצע על ידי עובדי ניקיון פרטיים, או על ידי חברה לניקיון משרדים. כך או כך, חשוב להקפיד על ניקיון קבוע. במשרדים גדולים יש צורך בניקיון יומיומי, ואילו במשרדים קטנים יותר ניתן להסתפק בניקיון פעמיים או שלש בשבוע. בכל ניקיון יש לדאוג לניקיון כללי של המשרד, לשטיפת רצפות, לניקיון יסודי של השירותים והמטבח של המשרד, לריקון של כל הפחים, ועוד, על פי הצרכים המיוחדים של כל משרד. גם שעות הניקיון של ניקיון למשרדים משתנות על פי צרכי המשרד – במקומות מסוימים הניקיון נעשה בערב או בלילה, לאחר שעות הפעילות של המשרד, ובמקומות אחרים, דווקא בזמן הפעילות.

חברה לניקיון משרדים

ברוב המוחלט של המקרים, מומלץ לשכור את שירותיה של חברה לניקיון משרדים על מנת לנקות את המשרד. חברה לניקיון משרדים מעניקה שירות קבוע, בכל זמן, תדירות ושעה אשר נוחים למשרד, והיא מאפשרת ניטור קבוע של העבודה, החלפת העובדים אם יש צורך ואחריות מלאה על העבודה. כאשר שוכרים חברה לניקיון משרדים, חשוב מאד לחתום על חוזה מסודר אשר מפרט בדיוק את תני העבודה, את הפעולות המדויקות שהעובדים צריכים לבצע ואת כל מקרי התקלות אשר יכולות להתרחש. חשוב לוודא שהחברה נותנת אחריות על הניקיון, כדי שבמקרה של בעיה כלשהי, יהיה תמיד למי לפנות.

.חברת ניקיון משרדים שתעשה את העבודה

כל מי שניסה אי פעם להעסיק עובד ניקיון למשרד שלו בצורה עצמאית בוודאי גילה עד כמה זה קשה. קשה מאוד למצוא עובד ניקיון שיודע לעשות את העבודה ביעילות ובצורה המותאמת לציפיות שלכם. קשה מאוד כאשר אין עם מי לדבר מלבד עובד הניקיון עצמו, שלפעמים ממש לא עושה חשבון לאף אחד כיוון שהוא יודע שאתם תלויים בו. קשה מאוד לבדוק כל פעם מחדש אילו חומרי ניקוי חסרים וללכת לקנות אותם בכוחות עצמכם. זאת הסיבה שמומלץ לבחור חברה לניקיון משרדים שתעשה את כל העבודה עבורכם, ותחסוך לכם את הצורך להתעסק בכל הפרטים הקטנים שכרוכים בניקיון ואחזקה של משרדים.

ניקיון משרדים

מה בעצם כולל ניקיון משרדים? ההגדרה לכך משתנה בהתאם למשרד ולגודלו. ישנם משרדים גדולים אשר כל יום עוברים בהם מאות אנשים, עובדי המשרד ולקוחות שלהם, ועל כן יש צורך לבצע ניקיון למשרדים מדי יום, כולל את כל חלקי המשרד, כולל כל החדרים השונים. ישנם משרדים בהם רק העובדים נמצאים ועל כן ניתן לנקות כל יום חדר אחר, כך שדרושות פחות שעות ניקיון. עם זאת, אין חולק כי ישנם אזורים אשר זקוקים לביצוע של ניקיון משרדים מדי יום ביומו: השירותים, המטבחון ואזור הקבלה והכניסה.

חומרי ניקיון למשרד

מכיוון שביצוע של ניקיון למשרדים כולל בתוכו אספקטים שונים, שאותם אין בדרך כלל בבית הפרטי של כל אחד ואחד, מומלץ לקחת את המקצוענים בתחום של ניקיון למשרדים ולא להסתפק בעובד פרטי אשר יכול לחפף ולא לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. היתרון הגדולה של חברה המתמחה בתחום של ניקיון למשרדים הוא הידע שיש לה בתחום, כך שהיא מספקת לכם את חומרי הניקוי הטובים ביותר והמתאימים ביותר עבור ניקיון למשרדים. מומלץ לסגור מראש בחוזה ההתקשרות ביניכם את כל הפרטים של חומרי הניקוי שדרושים ואת המועדים בהם הם יסופקו אל המשרד.

מכשירי ניקיון למשרד מיוחדים

כל משרד שמכבד את עצמו מעוניין לשדר מראה רציני ומכובד ללקוחות שמגיעים אליו. חלק אינטגראלי מהמראה הזה נקבע בזכות ניקיון משרדים. מעבר לשטיפה ולניקיון היום יומי, ניקיון למשרדים צריך להתייחס גם לתחומים רחבים יותר אשר משפיעים על מראה המשרד. כך למשל, מומלץ לבצע ניקיון יסודי אחת לתקופה באמצעות מכונות ניקוי מיוחדות, כמו שואב אבק מיוחד או מכשיר פוליש מקצועי. חברה לניקיון משרדים מספקת את המכשירים הללו, בנוסף לאנשי מקצוע המפעילים אותם בצורה הטובה ביותר, כך שהמשרד שלכם זוכה למראה הרענן והמקצועי שאותו רציתם להשיג.

מקצועיות

יתרון נוסף וחשוב מאוד של שירותיה של חברה לניקיון משרדים הוא המקצועיות שלהם. לא מדובר בעובדי ניקיון באופן פרטי אשר עלולים להיות "חאפרים", אלא בעובדי ניקיון המשויכים לחברה ועל כן הם בעלי ניסיון רב בתחום של ניקיון למשרדים. כמו כן, שימוש בשירותיה של חברה לניקיון משרדים מבטיחה לכם כתובת לפנות אליה. אם חלילה יש בעיה עם הניקיון במשרד, עם עובד הניקיון הספציפי או כל סיבה אחרת שעלולה לגרום לבעיות, אתם כבעלי המשרד יודעים שיש לכם למי לפנות ויש לכם עם מי לדבר, כך שלא תישארו לבד ובלי פיתרונות מתאימים לאורך זמן.

 

ניקיון משרדים

החשיבות של ניקיון משרדים

ניקיון משרדים, אף שהוא נראה פרט שולי למדי, הוא עניין חשוב מאד. משרד שאינו נקי משדר ללקוחות הזנחה וחוסר מקצועיות. לעומת זאת משרד נקי בעצם מהותו, משדר ללקוחות יוקרה, מקצועיות, תשומת לב, אמינות וכולי. לכן, מומלץ לפנות תקציב מתאים עבור ניקיון למשרדים בתדירות גבוהה, על מנת לשמור על ניקיון משרדים בכל זמן.

איך בוחרים חברת ניקיון משרדים?

לאחר שהובנה החשיבות של ניקיון למשרדים, הגיע הזמן לבחור חברה לניקיון משרדים, אשר תבצע את כל עבודות הניקיון. כדי לבחור חברת ניקיון טובה, רצוי מאד להגיע לביקור במשרדים אחרים אותם מנקה החברה הרצויה. ביקור כזה יכול להראות רבות על איכות העבודה של החברה לניקיון משרדים. גם אם הגעתם למשרד ממש לפני הניקיון, עדיין תוכלו להתרשם כיצד החברה מתחזקת את המשרד. מומלץ להגיע למשרד הדומה בגודלו וברמת הפעילות שלו למשרד שלכם, כך תוכלו להתרשם כיצד ייראה המשרד שלכם תחת ידיהם של עובדי החברה לניקיון משרדים. בנוסף לביקור, כדאי להשוות מחירים בין מספר חברות, ולבדוק מה בדיוק מציעה כל חברה. כך תוכלו לבחור את החברה אשר תתאים ביותר לצרכי המשרד ותאפשר לכם ניקיון משרדים איכותי ויעיל.

נקודות לדיון

לאחר שבחרתם את החברה המתאימה לכם, עליכם לחתום על חוזה מול החברה. לפני החתימה על החוזה, חשוב להעלות מול החברה את הנקודות החשובות לכם לגבי ניקיון משרדים. הנקודות העיקריות הן, למשל: שעות העבודה – האם אתם מעדיפים שהניקיון ייעשה בשעות העבודה עצמה, בשעה שהמשרד פעיל, או בשעות הערב, כאשר המשרד אינו פעיל? ואולי דווקא באמצע הלילה, מסיבה כלשהי? נקודה חשובה נוספת היא תדירות הניקיון – האם המשרד שלכם פעיל מאד? אם כן, סביר להניח שהוא זקוק לניקיון יומיומי. אינכם חושבים כך? דאגו לחתום על עסקה של ניקיון בתדירות של פעמיים בשבוע, למשל, בהתאם לצרכים שלכם. בדקו מה קורה אם אינכם מרוצים מן הניקיון – האם החברה מעניקה אחריות על הניקיון? האם ידאגו לשלוח לכם עובדים חדשים, אם לא תהיו מרוצים מאלה שעובדים אצלכם? וכן הלאה.

 

חברה לניקיון משרדים-מהן חברות ניקיון למשרדים?

חברות ניקיון למשרדים הינן חברות אשר כל התמחותן היא משרדים, ויש ביכולתם ידע וכלים כיצד להפוך את המשרד שלכם למבריק ונוצץ תוך זמן קצר וללא שימוש בחומרים היקרים ביותר הנמצאים על המדפים בסופר. על מנת למצוא חברת ניקיון למשרדים טובה מומלץ להקשיב להמלצות ואף לשים לב לפרסומים השונים, להתעניין ולבדוק מהי החברה המתאימה לכם ביותר. ניתן לקבוע פגישות התרשמות עם מנהלי חברות ניקיון משרדים וכך לעשות סקר שוק מהי האופציה הטובה והמשתלמת ביותר בעבורכם מבחינה כלכלית וגם במבחן התוצאה בשטח כמובן.

אילו שירותי ניקיון חברות ניקיון מציעות?

כל חברה לניקיון משרדים מתמחה בתחומים שונים, אולם מקובל בדרך כלל כי חברות של ניקיון למשרדים מתמחות בשטיפה כללית, ניקיון שולחנות, ריקון פחים, שאיבת אבק, ניקוי חלונות, הדברה ועוד תחומים משתנים אשר ניתן לברר אצל חברות ניקיון למשרדים- הכול משתנה ובהתאם לתנאיהם המשתנים והצעות המחיר.

באילו שעות ישנם שירותי ניקיון במשרד?

ניקיון משרדים אשר מתבצע על ידי חברה הוא יכול להיות בשעות גמישות ומשתנות, וראוי לברר וליידע מראש את החברה המועסקת בשעות הרצויות על מנת לתאם כוונות וששעות הניקוי יתאימו לשעות בהן המשרד פנוי ושקט על מנת שהעבודה תתבצע כראוי חברות ניקיון למשרדים בדרך כלל עובדות בשעות הערב, אולם ישנם שינויים בהתאם לדרישות, ישנם מקומות אשר מעסיקים במהלך כל היממה כולה, ובאופן כללי ניתן לחזות כי זהו נתון משתנה מאוד והכול תלוי בירור עם חברה לניקיון משרדים בה בחרתם.

כך תדעו כי בחרתם נכון את חברת ניקיון למשרדים שלכם

כך תדעו כי עשיתם את הבחירה הנבונה והנכונה ביותר עבור המשרד שלכם בתחום הניקיון: אם בחרתם חברה בה ניקיון משרדים הוא התמחות, וכי הם עומדים בזמנים, מנקים ביסודיות, מבצעים את עבודתם נאמנה בטווח זמן הגיוני ויודעים כיצד להשתמש בחומרים אשר ברשותם- אז תדעו כי בחרתם בחברה לניקיון משרדים טובה ואיכותית אשר תשרת אתכם נאמנה ותבצע עבורכם את העבודה ללא רבב. חברה לניקיון משרדים טובה הינה נכס! משרד נקי הוא משרד בעל פוטנציאל להצלחה- כי כשיש סדר במשרד יש סדר בראש!

משרד נקי- המפתח להצלחה בעסק

אם תהיתם מהו מפתח ההצלחה של העסק, אז דעו לכם כי מעבר לצוות מנצח שחייב להיות שם ישנו מרכיב אשר אי אפשר להתעלם ממנו והוא ניקיון משרדים.

ניקיון למשרדים כאמור יכול להישמע תמוה למדי כמפתח להצלחה אולם מומלץ מאוד לזכור תמיד כי מקום מאיר פנים, נעים, נקי ומאוורר פותח את הראש לרעיונות חדשים ונפלאים אשר טרם עלו, וכמו כן גם משפיע לא מעט על מצב רוחם של האנשים העובדים במשרד.

חברת ניקיון למשרדים מוצלחת היא…

חברה לניקיון משרדים מוצלחת הינה חברה אשר חורטת על דגלה כי ניקיון למשרדים הינו חשוב וערך עליון ואין להטיל בו ספק כלל. חברה לניקיון משרדים מוצלחת הינה חברה שדואגת שתמיד יגיעו עובדם על מנת לבצע ניקיון למשרדים ולעולם לא תותיר מקום מלוכלך. כל חברה לניקיון משרדים אשר שומרת על המוניטין שלה תשאיר תמיד את מקום העבודה שלכם ריחני ונוח לשהייה ותהיה זמינה תמיד ופתוחה לביקורת והצעות על מנת לייעל את עבודת הניקיון המוצעת.

פיקוח ובקרה על עובדים

כל חברה לניקיון משרדים יודעת כי על מנת להפיק את מירב העבודה מהפועלים שלה הוא להקפיד על איכות העבודה וכל זאת על ידי פיקוח ובקרה על פעילות העובדים כך שיתבצע ניקיון משרדים לא פחות ממושלם. בערוב הזמן לאחר פיקוח על העובדים הם עצמם מגיעים לרמה גבוהה של ניקיון ויסודיות המשביעות רצון בהחלט.

אחריות מלאה על ניקיון למשרדים

חברת ניקיון משרדים טובה היא חברה אשר תדע כיצד להשאיר לכם את המשרד ליום שלמחרת, כך שתוכלו להיכנס למקום נוצץ ונקי ללא כל צורך לחזור בשנית על פעולת הניקיון, וזאת עכב המיומנות הרבה, המסירות והדאגה לכך שאכן יתבצע ניקיון למשרדים כמצופה מחברה אשר מכבדת את עצמה ולוקחת אחריות מלאה שהניקיון ישרור במקום בכל עת.

חברת ניקיון למשרדים טובה הינה השער להצלחה הגדולה שלכם והזכות  לעבוד עם צוות רגוע, מסור ורחב אופקים אשר נהנה מיישוב הדעת בעקבות סביבת עבודה נעימה אשר עושה חשק לעבוד בכל עת.

 

מהי חברת לניקיון משרדים מנצחת?

 

כאשר אתם בוחרים חברה לניקיון משרדים חשוב מאוד שלנגד עיניכם יעמדו מספר כללי ברזל בבחירת החברה אשר תבצע אצלכם ניקיון משרדים. הכלל הראשון הוא אחריו ואמינות החברה, לדעת כי אצלם מילה היא מילה ולא משנה באיזה תחום, זמנים, כספים או ניקיון- חשוב מאוד שיהיה אמון. שנית כל, חברה לניקיון משרדים חייבת להיות מאורגנת מאוד, לדאוג תמיד שישלחו עובדים ולמחליפים בעת הצורך על מנת שהמשרד תמיד יהיה מאורגן ולא יהיה מושפע מהשינויים במערכת, ושלישית כל- דבר אחרון וחשוב מאוד- הידיעה הברורה כי החברה מאמינה בניקיון וחורטת זאת על דגלה ותעשה הכול למען המטרה- ברגע שיש בידיכם חברה לניקיון משרדים העונה על כל הסעיפים- אתם יכולים להיות רגועים!

 

קבעו תכנית היקף עבודה

 

כאשר חתמתם על חוזה עם חברה אשר התמחותה היא ניקיון למשרדים חשוב מאוד לבצע תיאום ציפיות, מהו לדעתכם ניקיון משרדים, כיצד אתם מעוניינים שהוא יתבצע, כמה כוח אדם יהיה דרוש לשם כך ועוד. כמו כן חשוב מאוד להבהיר מהן התוכניות של הניקיון אותם אתם רוצים לבצע על בסיס יום-יומי (כמו שטיפת הרצפה וריקון פחים) ועד לפעולות הנעשות אחת לתקופה מסוימת ודורשות מורכבות רבה יותר כמו שטיפת חלונות, ניקוי אקווריומים, שאיבת שטיחים ועוד.

 

מועדי ניקיון המשרד

 

ניקיון משרדים נקבע על פי החלטה של מנהל המרד. ישנם משרדים אשר מעדיפים כי יהיה אצלם ניקיון משרדים מדי יום, וישנם מקומות אשר מעוניינים לקבל שירותי ניקיון למשרדים אחת לשבוע. כמו כן, ישנן לעיתים דרישות של ניקיון למשרדים באופן רציף כל היום או בימים מסוימים כאשר ישנו אירוע מיוחד. מועד של ניקיון משרדים הוא גמיש ובהחלט נתון לשינויים אשר חובה לעדכן מעת לעת על מנת שיהיה סינכרון.

 

עבודה טובה ומשתלמת של ניקיון משרדים עם גולדסרוויס

 

חברת ניקיון למשרדים טובה תשתמש תמיד בחומרי הניקיון המשובחים ביותר- לא מומלץ לחסוך בהוצאה זו עכב חשיבותה הרבה ושיפור הניקיון יהיה ניכר אצלכם במשרד, דבר אשר יעודד את עובדי המשרד לעבוד טוב יותר, דבר אשר ישתלם לכם ללא ספק כאשר תראו את הפירות אשר מניבה העבודה.

ניקיון משרדים

לא כל כך פשוט למצוא חברה לניקיון משרדים:

משרד חייב להיות נקי. לעיתים אנחנו רואים במשרד שלנו מקום עבודה ותו לאו. אמנם גם למקום עבודה יש חשיבות רבה בפרט בכל מה שקשור לסדר וניקיון, אך ברגע שאנחנו מודעים לכך שהמשרד הוא לא רק מקום העבודה שלנו אלא גם "אולם התצוגה" של הלקוחות שלו, החשיבות של ניקיון המשרד הופכת להיות בולטת הרבה יותר. למעשה, אם אתם לא שמים דגש על המצב האסטטי של המשרד שלכם, אתם עשויים לפגוע במוטיבציה של העובדים וכמובן בלקוחות שלכם שמצפים לבוא למקום נעים ונוח. חשוב מאד לזכור את תפקידו החשוב של המראה הנקי והמסודר ולעשות מה שאתם יכולים כדי לאפשר מראה שכזה. ניקיון משרדים הוא תחום חשוב שיש להשקיע בו.

ניקיון למשרדים- למי פונים?:

כמובן שישנה אפשרות שתשמרו על ניקיון למשרדים ברשותכם באופן עצמאי על ידי לקיחת אחריות אישית. עם זאת, הרבה פעמים רעיונות כגון אלו לא מסתיימים בהצלחה. הרבה חברות שניסו לחסוך השכרת שירותים של חברה לניקיון משרדים גילו כי למעשה המשרד אינו נקי בסופו של דבר. לכן, האופציה הטובה ביותר שתאפשר לכם להשאיר משרד נקי עם ראש שקט, הינה השכרת שירותים של חברה לניקיון משרדים. חברה לניקיון משרדים תדאג לניקיון המשרד שלכם לאורך כל השבוע ואתם תוכלו להיות בטוחים שהמשרד שלכם מייצג אתכם באופן מכובד ונעים.

איך בוחרים חברה לניקיון משרדים?:

חברות ניקיון רבות קיימות כיום בשוק. עם זאת, חברה לניקיון משרדים שהינה חברה המספקת שירותי ניקיון משרדים ברמה גבוהה במיוחד, לא תמיד מצויה. כאשר מחפשים אנשים לצורך ניקיון למשרדים, יש לקחת בחשבון שלא מדובר בניקיון רגיל של בית. למשרד יש סדר משלו, מקומות מסוימים שדורשים ניקיון מסוים וכן צורך רב לשמור על הארגון של החומרים הרבים כפי שעובדי המשרד עושים. לכן, חברה לניקיון משרדים צריכה להיות כזו שמספקת אנשי שירותי בתחום זה שהינם מקצועניים ובעלי ניסיון דווקא בניקיון של משרדים.

כמה עולה לשכור שירותי ניקיון למשרדים?:

באופן כללי, שירותי ניקיון למשרדים לא צריכים לעלות יותר משירותי ניקיון רגילים. עם זאת, עבור בתים, מסתפקים הרבה פעמים בשירותי ניקיון חד שבועיים. לעומת זאת, משרדים דורשים לא פעם השקעה רבה של יותר ומחייבים את המעסיקים לשכור שירותים של ניקיון למשרדים עבור כמה ימים בשבוע. אחרת, יום אחרי הניקיון החד שבועי- המשרד עשוי להיות מלוכלך ולא נעים בשנית. לכן, יש לקחת את הקריטריון הזה של תדירות הניקיון על ידי מנקים חיצוניים כשיקול כלכלי לנושא זה.

לבסוף:

אם אתם חשים בזבוז על הוצאה כספית הכרוכה בהשכרת שירותים של ניקיון משרדים, דעו כי כנראה שאתם טועים. משרד נקי יכול להוות פתח ללקוחות נוספים הוא אף מעודד את העובדים. לכן, ההשקעה הכספית בניקיון בהחלט יכולה להיות משתלמת גם כלכלית ולא רק מבחינת הנעימות שבעניין.

 

 

מדוע חשוב ניקיון משרדים?

כאשר אדם נכנס למשרד, הוא מצפה לקבל שירות כלשהו. אולי ייעוץ משפטי, אולי תוכנית אדריכלית, אולי סיוע בכל נושא אחר. השירות שהאדם מקבל הוא הדבר שחשוב לו כאשר הוא נכנס למשרד. אם כך, מדוע חשוב להקפיד על ניקיון משרדים? הרי הלקוח לא מתעניין ברמת הניקיון של המשרד, אלא ברמת השירות! אך הדבר איננו כך. כאשר אדם נכנס למשרד נקי, הוא מקבל את הרושם כי מדובר במשרד מקצועי, יוקרתי, אשר מקפיד על פרטים ונותן שירות טוב. ההקפדה על הניקיון במשרד מעבירה תחושה כי המשרד מקפיד על פרטים קטנים, מה שמשפר את ההרגשה של הלקוחות המגיעים למשרד. לכן, ניקיון למשרדים הוא נושא חשוב במיוחד.

איך מבצעים ניקיון למשרדים?

ניקיון למשרדים יכול להתבצע בשתי דרכים עיקרית – על ידי עובדי ניקיון פרטיים, או על ידי חברה לניקיון משרדים. עובד ניקיון פרטי הוא האופציה המומלצת פחות. עובד ניקיון פרטי אינו מעניק אחריות לעבודתו, ובמקרה שהוא אינו יכול להגיע – אין עבורו מחליף. בנוסף, באופן פרטי קשה לעיתים למצוא עובד ניקיון לשעות הרצויות. זהו פרט חשוב, מכיוון שכל משרד זקוק לניקיון בתדירות אחרת ובשעות אחרות. משרדים מסוימים מעדיפים ניקיון בשעות העבודה עצמן, ואילו אחרים מעדיפים ניקיון בשעות שבהן המשרד סגור. ישנם משרדים שזקוקים לניקיון תכוף יותר, וחלקן לפחות. עם עובד פרטי קשה לעיתים להגיע לסיכום מתאים, אך חברה לניקיון משרדים תוכל לספק בקלות את כל דרישות המשרד, לשלוח מחליפים במקרה הצורך ולשמור על רמת הניקיון במשרד.

חברה לניקיון משרדים

כל חברה לניקיון משרדים מציעה חבילות ניקיון שונות, אותן ניתן להתאים לצרכי המשרד. כך, למשל, ישנן חבילות ניקיון יומיומיות, אשר בהן מנוקה המשרד מידי יום. חבילות אלו מתאימות למשרדים גדולים או למשרדים פעילים מאד. לעומת זאת, ישנן חבילות ניקיון קטנות יותר, מהן מתבצע ניקוי פעם בשבוע או מספר פעמים בשבוע על פי הצורך. גם פעולות הניקיון מפורטות לרוב בחוזה עם חברה לניקיון משרדים, על פי צרכי המשרד – שטיפת רצפה, ריקון פחים, ניקוי שירותים, מטבח וכדומה.

 

 

.משרד נקי זהו חלומו של כל בעל מקום…

גם אתם חושבים שיש דברים חשובים יותר במשרד שלכם מאשר מצב הניקיון, דעו לכם שיש לכם טעות. משרדם לא נקי הוא משרד שמשדר ללקוחות חוסר רצינות. אם אתם לא רוצים לשדר מסר שכזה, דאגו במהירות לנותני שירות ניקיון למשרדים. על מנת לאפשר ניקיון משרדים איכותי.         

ניקיון משרדים איכותי זה מה שיכול להעלות את תפוקת העובדים באחוזים גבוהים, כך מעריכים מחקרים אשר עסקו בסביבות עבודה, ואין זה סתם. כאשר יש סדר בראש- יש סדר בעבודה וקל יותר לתפקד ולהביא פירות חיוניים.                                                                                            

אם הנכם בעלי עסקים סביר להניח כי עברתם לא פעם ולא פעמיים חברה לניקיון משרדים עכב התרשלות הפועלים בעבודה והשארת המשרד מוזנח ומלוכלך.

אזורים חשובים עבור חברה לניקיון משרדים:

ראשית, חשוב לדעת שישנם כמה אזורים במשרד שלכם שדורשים יתר תשומת לב והם עוקפים את שאר אזורי המשרד מבחינת סדר העדיפות בכל מה שקשור ל- ניקון משרדים. האזור הראשון הינו פינת הקפה של העובדים והאזור השני הוא פינת ההמתנה. פינת קפה של העובדים נוטה להיות מלוכלכת הרבה מאד פעמים. עובדים משאירים סמני ספלים על השיש, כוסות לא נזרקות לפח, פה ושם נשפך סוכר ועוד. כמה שיש יותר לכלוך, קצב ההתלכלכות ממשיך לעלות היות וכל אחד חושב שמדובר בפינה מלוכלכת. לכן, זוהי נקודה חשובה עבור נותני שירות של ניקיון משרדים. אזור שני הוא אזור קבלת הלקוחות- שם חשוב להפגין סדר וניקיון כי זהו המקום הראשון בו הלקוחות פוגשים בעסק.

איך מטפלים באזורים רגישים?:

חברה לניקיון משרדים יודעת כיצד לתפעל ניקיון למשרדים אם היא וותיקה ומנוסה. אם אתם חשים שאצלכם המצב ממש בלתי נסבל, ניתן לשקול נקיטת צעדים דרסטיים יותר. למשל, אפשר לבקש מאותה חברה לניקיון משרדים להציב איש ניקיון בסמוך לפינת הקפה לאורך כל שעות הפעילות. כמובן שמדובר בהוצאה לא פשוטה אך לעיתים, זוהי ההוצאה המשתלמת שתאפשר סביבת עבודה נעימה ומתאימה.

הגברת המודעות לניקיון המשרד בקרב צוות העובדים:

חשוב שכל מנהל משרד, יגביר את המודעות של העובדים שלו לגבי שמירה על סביבה נקייה ונעימה לעבוד בה. הרבה חברות ספוגות מצבים בהם ספלי שתייה נשארים בעמדות ואף נשפכים שם ועוד. רגע שהצוות שלכם יקבל תזכורות מתאימות על המצב הזה, תגבר ותגדל המודעות לנושא של ניקיון משרדים ולכן כל עמדה "תנקה את עצמה" כביכול. זהו צעד חשוב שיש לנקוט בו עם התגבשות סגל העובדים.

ניקיון משרדים אמין- כיצד ניתן למצוא?                                                              

חברה לניקיון משרדים אמינה ניתן למצוא בהחלט, השאלה אם הנכם יודעים היכן לחפש.                      

ניתן למצוא חברות המתמחות בניקיון משרדים דרך האינטרנט, אתרי הפרסום, ברדיו ואף דרך העיתונות. כמו כן אם הגעתם למשרד והתרשמתם שהוא נראה מצוין מבחינת אחזקתו אין כל מניעה לבקש את מספר של חברה לניקיון משרדים אשר נראית ראויה להערכתכם.

מהו המחיר המקובל לשירותי ניקיון למשרדים?

ניקיון משרדים זהו תחום אשר נורמת התשלום לעובדים היא משתנה מאוד, הכל תלוי בכמות כוח האדם המושקעת במשרד, ניסיונם, שעות העסקתם, אם החברה מביאה עמם חומרי ניקיון ומהי ניקיון למשרדים הוא חלק מהותי וחשוב מן התחזוקה של כל משרד. כאשר מתחילים ניקיון משרדים, יש לדאוג למספר עבודות קבועות. כך, למשל, שטיפה קבועה של הרצפה חשובה מאד. במשרדים פעילים מאד יש לשטוף בכל יום, ואילו במשרדים פעילים פחות ניתן להסתפק בשטיפת הרצפה כפעמיים בשבוע. בנוסף, חשוב לדאוג לניקיון יסודי של השירותים, רצוי מידי יום, וגם של מטבח המשרד. גם ניקיון כללי של עמדות העבודה חשוב מאד, כולל ריקון של כל הפחים במשרד. מידי פעם יש לערוך במשרד ניקיון יסודי יותר, אשר כולל ניקיון יסודי של המטבח, כולל ארונות עליונים, ניקיון יסודי של עמדות העבודה ועוד.

 

 ניקיון משרדים – על ידי מי?

 ניקיון משרדים יכול להיעשות על ידי עובדי ניקיון פרטיים, או על ידי חברה לניקיון משרדים. מומלץ מאד לכל משרד להשתמש בשירותיה של חברה לניקיון משרדים, אשר יכולה לספק אחריות לעבודות הניקיון, להביא עובדים מחליפים במקרה שאחד העובדים אינו יכול להגיע או למקרה שבעלי המשרד אינם מרוצים מן העבודה של מי מהעובדים, ועוד. כאשר מבצעים ניקיון למשרדים על ידי חברה לניקיון משרדים, יכולים בעלי המשרד להיות רגועים – החברה היא זו שאחראית על העובדים, היא זו שתדאג לשלוח אותם בשעות המתאימות והיא זו שתפקח על העבודה. כאשר משתמשים בחברה לניקיון משרדים ישנו מישהו אחר שלוקח את עול הניקיון מבעל המשרד, אשר יכול להתמקד בעיסוקים המעשיים של המשרד עצמו.

החשיבות של שימוש בחברה לניקיון משרדים באופן קבוע

 חשוב מאד לדאוג לניקיון משרדים באופן קבוע. משרד נקי משדר ללקוחות (וגם לעובדים עצמם!) מקצועיות, אמינות, הקפדה על פרטים ושירות אדיב. משרד שאינו נקי משדר כי המשרד אינו מתעניין בלקוחותיו ואינו דואג להרגשתם הטובה, מה שעלול להבריח לקוחות מן המשרד. אך משרד נקי מזמין אליו לקוחות, ותורם מאד למיתוג הגבוה של המשרד ואף לאיכות האמיתית של העבודה שנעשית בו, מכיוון שעובדים נהנים יותר לעבוד בסביבה נקייה, ותפוקת העבודה שלהם גדלה כאשר נעים ונקי בסביבת העבודה שלהם.

משרד נקי ומצוחצח עם ניקיון משרדים מקצועי

 ניקיון הוא תחום שרבים מאיתנו מתקשים בו מאוד. כאשר חושבים על כך לעומק, אפשר להבין אותם. ניקיון דורש מכל אחד המון. כדי לשמור על ניקיון ברמה גבוהה, יש צורך להיות אדם ששם לב לפרטים הקטנים ביותר. אנשים רבים מסוגלים לא לשים לב לכתמים על הרצפה, לחלונות מלוכלכים ואפילו לריח לא נעים מחדרים שונים בבית. אנשים כאלו יתקשו לשמור על סטנדרט ניקיון גבוה. כאשר מדובר בבית הפרטי של כל אחד ואחד, ניחא. הרי כל אחד יכול לעשות בביתו מה שהוא רוצה, כולל שמירה על רמת ניקיון כזו או אחרת. אך כאשר מדובר על מקום ציבורי, בו מסתובבים אנשים רבים, ועוד מקום ציבורי כזה אשר צריך לשדר רצינות ומקצועיות, כמו משרדים שונים, חשוב מאוד לשמור על רמת ניקיון גבוה ולהקפיד על משרד נקי ומצוחצח גם אם מטבעכם אתם לא באמת כאלו אנשים.

ניקיון משרדים ללא פשרות 

 כל משרד שונה מחברו. ישנם משרדים בהם יש המון חדרים קטנים, כאשר לכל עובד יש חדר משלו, וישנם משרדים בהם יש כמה חדרים גדולים ופינות עבודה אישיות לכל עובד ועובד. ישנם משרדים אשר כוללים בתוכם המון עובדים, וישנם משרדים אשר מכילים כמה עובדים בודדים. כך או כך, ניקיון משרדים הינו דבר אוניברסאלי, ויש לתת את הדעת לכמה נקודות חשובות שכל משרד ומשרד מתמודד איתן בתחום של ניקיון למשרדים: האזור הציבורי, הכולל את הקבלה, המטבחון והשירותים.

קבלת הקהל

 האזור הציבורי, הכולל את דלפק הקבלה ופינת ישיבה והמתנה ללקוחות הינו אזור קריטי בכל הקשור אל ניקיון משרדים. חשוב מאוד להקפיד שהחברה שאתם מעסיקים, חברה לניקיון משרדים, תטפח ותנקה את האזור הזה מדי יום ביומו. מכיוון שהלקוחות מגיעים אל הפינה הזאת, יושבים בה ומתרשמים ממנה, חשוב לוודא כי יבוצע בה ניקיון למשרדים בצורה יום יומית. זה אזור שאסור "לחפף" בו, וחובה לעשות ניקיון למשרדים בצורה יסודית במיוחד בו.

המטבחון והשירותים

 אזורים נוספים שיש להקפיד בהם על ניקיון למשרדים איכותי הם המטבחון והשירותים. מדובר באזורים שגם בהם הלקוחות מסתובבים, ועל כן יש לדאוג כי חברה לניקיון משרדים תבצע עבודה יעילה ואיכותית על מנת שהלקוחות לא ייתקלו שם במראות ובריחות לא נעימים. בנוסף, אזורים אלו הינם אזורים שכל העובדים במשרד חולקים. במידה ולא מבוצע בהם ניקיון למשרדים, העובדים עלולים לסבול מחיידקים שונים אשר יעבדו ביניהם, דבר אשר עלול לפגוע בהם, כמובן, אך גם להשבית את פעילותו של  המשרד. את כל זה ניתן למנוע באמצעות ניקיון למשרדים איכותי וברמה גבוהה.

 מילה על חברה לניקיון משרדים

 כמובן שאי אפשר לצפות מהעובדים במשרד שהם אלו אשר יבצעו ניקיון משרדים. לצורך כך נהוג לשכור את שירותיה של חברה לניקיון משרדים אשר תבצע ניקיון למשרדים יום יומי. חשוב מאוד לתאם ציפיות ולהגדיר מראש את הצרכים שלכם, על מנת ליהנות משירות מקצועי ואיכותי הנותן תמורה מלאה לכספכם.

כמה פעמים בוודאי התאכזבתם מחברות ניקיון למשרד אך אל תתיאשו יש ניקיון משרדים איכותי.

בעלי עסקים רבים מחפשים אחר חברה לניקיון משרדים שתהיה אמינה, טובה ועם סטנדרט ניקיון גבוה ולא פעם מתאכזבים משירותן של חברות ניקיון משרדים לא אמינות, אשר מעסיקות למרבה הבושה והצער עובדים לא יעילים אשר אינם מאמינים באיכותו הניקיון ומותירים אחריהם לא פעם משרד אשר לא נעים לעבוד בו וזאת בלשון המעטה.

חברת ניקיון מקצועית תהפוך את המשרד שלכם למקום שעובדים אוהבים לשהות בו, שריח הניקיון יגיע מכל פינה ולא תימצא פיסת אבק מיותרת ותהיה הקפדה על כל פרט ופרט על מנת שהמשרד יהיה נקי כמו ארמון ותוכלו לארח שם אנשים רבים ומכובדים עם גאווה גדולה.

מהו הסוד לחברת ניקיון משרדים מוצלחת?

חברת ניקיון משרדים מוצלחת יודעת כי ניקיון הוא אינו פרט שולי כלל בתפקודו של משרד, וכי ניקיון למשרדים דרוש העסקת עובדים עם ניסיון בעבודות ניקיון וידועים כאנשים יסודיים מאוד אשר מבינים עד כמה חשוב הוא ניקיון למשרדים. העסקת עובדים חרוצים אשר יודעים את העבודה אינה חוסכת רק זמן אלא גם כסף לחברה אשר משכירה את שירותיה של חברת ניקיון משרדים וזאת עכב כך שהם אינם צריכים להזמין ניקוי חוזר דבר אשר קורה רבות כאשר מעסיקים חברה לניקיון משרדים אשר אינה חורטת על דגלה כי ישנה חשיבות גדולה ללמידת הכרת הסביבה המשרדית וכיצד היא צריכה להיות על מנת שיהיה קל לעבוד במשרד בשעות בהן מגיעים העובדים.

הסוד הגדול ביותר של חברת ניקיון למשרדים הוא הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר- החל מהתריסים וכלה בחדרי השירותים על מנת שהמקום יהיה נוצץ ומבריק.

 

חומרי ניקיון איכותיים משפרים את התוצאה

שימוש בחומרים זולים יכול להביא לתוצאה ההפוכה מניקיון, כל חברה לניקיון משרדים איכותית תוכלו לתת לכם המלצות לחומרי ניקוי אשר יתאימו למשרדכם האופן הטוב ביותר בהתאם לסוג הרצפה, החלונות, משטחי העבודה וכל מקום אשר נעשה בו ניקוי.

חשוב לציין כי חברת ניקיון למשרדים מאמינה כי החשיבות בחומר משמיד חיידקים הינה גבוהה מאוד ולכן היא תעשה בהם שימוש אף על פי שחומרים אלו ידרשו מכם לאוורר את המשרד במהלך השעות שלאחר הניקוי וזאת בשביל שלא יצטברו אדים רעילים ואנשי המשרד יוכלו לשהות בבטחה במקום העבודה.

כמו כן, דבר נוסף עליו מקפידות חברות ניקיון טובות הוא חומרי שטיפה מיוחדים לרצפה על מנת שתהיה מבריקה ונוצצת ולכן מומלץ מאוד לשמוע להמלצות מנהל חברות הניקיון ולחוות דעתו.

אמינות גבוהה ואחריות

אמינות גבוהה היא מילת המפתח ליחסים בין חברת ניקיון המשרדים לבין המשרד בו היא עובדת.

חברת ניקיון אמינה היא חברה אשר ניתן להשאיר בידיה מפתחות של המשרד ללא כל חשש ובידיעה כי אין כל צורך לחשוש מגניבות או מסירת מידע מסווג. חברות ניקיון למשרדים חייבות לשמור על רמות דיסקרטיות גבוהות ולא רק זאת, אלא גם להיות הוגנות כלפי המקום המעסיק ואתם יכולים להיות רגועים- חברות ניקיון למשרדים אשר מכבדות את עצמן עובדות במסירות אין קץ, בפיקוח על העובדים וכל זאת על מנת שתהיו מרוצים ותיהנו מניקיון יסודי- זה מגיע לכם!

מחפשים חברת ניקיון משרדים ביהוד ? כנסו ותקבלו שירותי ניקיון למשרד עם העובדים הכי טובים ,מקצועיים,והאמינים שיש

מחפשים חברת ניקיון משרדים באור יהודה ? כנסו ותקבלו שירותי ניקיון למשרד עם העובדים הכי טובים ,מקצועיים,והאמינים שיש

מחפשים חברת ניקיון משרדים בקריית אונו ? כנסו ותקבלו שירותי ניקיון למשרד עם העובדים הכי טובים ,מקצועיים,והאמינים שיש

צריכים חברת ניקיון משרדים ? כנסו ותקבלו שירותי ניקיון למשרד עם העובדים הכי טובים ,מקצועיים,והאמינים שיש

צריכים ניקיון משרדים שלוש פעמים בשבוע ? כנסו ותקבלו שירותי ניקיון למשרד עם העובדים הכי טובים ,מקצועיים,והאמינים שיש

צריכים ניקיון משרדים פעמיים בשבוע ? כנסו ותקבלו שירותי ניקיון למשרד עם העובדים הכי טובים ,מקצועיים,והאמינים שיש

צריכים ניקיון משרדים פעם בשבוע ? כנסו ותקבלו שירותי ניקיון למשרד עם העובדים הכי טובים ,מקצועיים,והאמינים שיש